Neler yeni

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

JamesCheasterfield 2005-2019 Okçu Hikayesi Ardream-Base-ColonyZone

seref123

New member
Herkese Merhaba sizlere Knight Online hikayemden bahsedeyim Amcam beni bu oyunla tanıştırdı
ilk karakterimi 2005 yılının Haziran ayında Beramus'ta açtım ve 2013 senesine kadar bu serverda oynadım.

5

Oynadığım clanlar;
LeKe
TheGuardians
HarabeGonlum
AntiKarusTeam
EoS
Erosbos
EaglesLonelyFly
Oranj
DreadWings
WhosUrDaddy
ailem gibi olan clanımız WhosUrDaddy Beramus ardreamde Human tarafında ilk kolluk yakan clandı o dönemler kimse elle okçu oynamadığı herkes koxp olduğu için tek elle oynayan okçu olarak ismim NamusluOkçu olmuştu herkes öyle bahsediyordu

Sizlere Beramusta Yaptığım videoları göstermek isterim

BERAMUS

İLK PK VİDEOM
İKİNCİ PK VİDEOM

BERAMUSTA SON PK VIDEOM

2013 senesine kadar [Akara - Ronark - Beramus ] Birleştirme sonrası Ephesus ismini aldığıktan sonra 1 sene daha oynayıp Beramus'a(EPHESUS'a) veda ettim.

EPHESUS

EPHESUS ARCHER PK PART 1
EPHESUS ARCHER PK PART 2

EPHESUS ARCHER & PRIEST DUO MINI PK
EPHESUS ARCHER PK PART 3 276.000 GÖRÜNTÜLENME

yaklaşık 1.5 sene aradan Arrow Shower ve Multi Shot'un cooldown süresi kaldırıldıktan sonra sevinçle Orion serverına başladım ve hayatımda yapmam dediğim okçu ekibi kurdum hala pişmanım okçu clan gerçekten ape kesmekten farksız hiç bir zevki yoktu 3 ay sonra karakterımı satıp tekrar oyunu bıraktım

Fotoğraf açıklaması yok.

ORION

ORION ARCHER TEAM BASE PK PART 1
ORION ISIS TACTICS
ORION ARCHER TEAM Colony Zone PK PART 2

Orion'da yaşadığım iğrenç okçu clan deneyiminden sonra elime bir miktar para geçti ve Midgard'da tekrar oyuna başladım ancak serverın 2.ayına kadar 8 iron bow 8 Helenid tarzı itemler basılmadığı için bu süreyi asas olarak geçirdim okçuya döndükten sonra Ardream boşaldığı için okçu olarak video alamadım ancak Asas videomu sizlerle paylaşayım

10

MIDGARD

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

11

Midgard Ardream Asas PK

12

14

Midgard'ı bıraktıktan sonra SteamKo çıktı ve bir çok arkadaşım orada başladı ben o sırada Yurtdışında eğitimdeydim ve Knight'a ayıracak vaktim olmadığı için oyuna başlamadım 2 sene sonra Manes'in açılmasıyla tekrardan oyuna başladım başladığım ekip farmer olduğu için önce hep beraber JR'lere girmek için 80'e kastık ancak ben pk atmak istiyordum ve yan charımı ardream olarak ayarlayıp 80 olur gibi alt f4 çektim ve 59'a kasmaya başladım ChooseYourDestiny clanıyla yaklasık 1.5 ay pk attık ancak sürekli kapı önünde takılmaktan sıkıldığım için Human bastım ve Panthinol(Volkan)'ın clanı Pariah'a geçtim ve yine hazin son olan Ardream'da boşalma yaşandı Realden tanıdığım benden yaşça büyük abilerimin verdiği bir char ile onların clanına katıldım ve beraber birçok iş yaptık ve Manes serverınıda bıraktım :)

MANES

MANES ARDREAM ARCHER PK PART 1
MANES ARDREAM ARCHER PK PART 2

MANES CZ ARCHER PK CINEMATIC PART 3

Yaklaşık 6 7 ay aradan sonra Destan serverında oyuna başladım Destana paramın yetmeyeceğini biliyordum Destan için ortalama bir char yapıp sonra pazar yaparak itemlerimi yükselttim ve DKC'nin kudretini karşımdaki oyunculara gösterdim Destanda oynadığım süre boyunca Destan'ın köklü clanlarından CORTEXIPHAN clanının ilk ve tek Rogue karakteri olarak clanlarında yer aldım partylerde pek yer bulamasamda BF KROWAZ JR gibi eventlarda ve server içi item almama kefil olarak beni zorluklardan kurtardılar Destan'ı bırakma sebebim köpeğim Gece'yi ameliyat ettirmek için paraya ihtiyacım vardı ve bu parayı çıkarmamın tek yolu itemlerimi satmamdı bu sebepten bıraktım iyi ki bırakmışım yaklaşık 6000 TL kâr elde ettim ve ben bıraktıktan sonra clan dağıldı ve Destan boşalmaya başladı

16

DESTAN

DESTAN ARCHER PK CINEMATIC

8 Ay sonra yeni server haberleri geldi Altar-Vega-Sirius arkadaşlarım başlayalım dedi param olmadığı ve farm yapmaya vaktim olmadığı için red ettim ancak tanıdığımız bir abimizin premium cash yardımıyla Sirius'ta tekrar oyuna döndüm ve serverın ilk haftasında serverdaki ilk +8 Quest bowunu bastım bu sürekli quest görevi eklenip NTT'nin quest itemlerin değerini düşürmeden önceydi ve hasta olduğum bir gün 44 derece ile havale geçirirken birinin quest bow'unu reb 7 yaptığını gördüm ve gaza gelip hüsrana uğradım

17

18

Bu serverda sizlerle birlikteyim karşılıklı kavgasız yeri geldiğinde Ardream'de polemik yapıp Morodon'da Discord'da veya Ts3'te muhabbet edip makara yapabileceğimiz bir oyun diliyorum.
DejenerePezevenkler Clan Asistanı JamesCheasterfield ŞEREF.
Elinizi kestiğim ve mananızı çektiğim için şimdiden özür dilerim.

19

Ekli dosyalar

AethraGAME

GameMaster
Yönetici
GameMaster
Dataylı tanıtımın için teşekkür ederiz, burada koxp yok namuslu okcu lakabı unutulur ;) hoşgeldin.